Höşmerim kazanının ateşini ilk yaktığımızda yıl 1992 idi.

O zamanlar Balıkesir’in tek çok katlı otoparkının yanında küçük bir dükkanda hem üretip hem de satmaya başlamıştık. İlk kazanımızın içerisinde günlük 10 kg klasik höşmerim üretebiliyorduk. O yıllardan itibaren, yenilikçi fikirlerimizin peşinde koşarak hem üretimi hem de kaliteyi arttırmayı planlıyorduk. Bu fikirlerimizin ilk meyvesini 1995 yılında bol peynirli ” Özel Höşmerim” i üretmeye başlayarak aldık. Uzun yıllar kaliteli ürün ve nitelikli hizmet politikasını sürdüren firmamız, asıl atılımı 2009 yılında üretmeye başladığı “Yeniköylü Höşmerim” ve 15 çeşit ürünle yaparak, höşmerim kültürünü tamamen farklı bir boyuta taşımayı başarmıştır.
Antep fıstıklı,cevizli,damla sakızlı,çikolatalı ve birbirinden lezzetli tam 15 çeşit höşmerim. Yeni ürünlerimizin de tamamen doğal olarak üretilmesi siz değerli müşterilerimizin beğenisini kısa sürede kazanmamıza sağlamıştır. Aynı yıl (2009) içerisinde, kendine öz kalitesiyle dondurma imalatına başlayan firmamız, Balıkesir’ de höşmerim sektörünün yenilenip gelişmesine öncülük ederken çıtayı da oldukça yukarı çekmiştir.

1992 yılından beri 25 yıl boyunca “gelenelsel usullerle” ürettiği; doğal ve kaliteli, sağlık dostu tatlıları siz değerli höşmerim severlerle “ZAMAN HÖŞMERİM”markasıyla buluşturan firmamız; 2017 yılı itibariyle faaliyetlerine “YENİKÖYLÜ HÖŞMERİMCİ” markasıyla aynı vizyonla devam etmektedir.

Firmamız günlük 1.160 litre süt işleme kapasiteli imalathanesi ve Balıkesir Merkezdeki 5 satış şubesiyle ,birbirinden lezzetli ve doğal 15 höşmerim çeşidini siz değerli tatlı sevdalılarına sunmaktadır . Gelişen teknolojiyle birlikte internet üzerinden de satış yapan firmamız Balıkesir’imizi ülkemizin her yerinde temsil etme sorumluluk ve bilinciyle hareket etmektedir. Sağlık ve afiyetle ...

Alışveriş sistemimiz geçici süre bakıma alınmıştır. Kapat